Виховна година в рамках Тижня енергозбереженняУ 6 класі в рамках Тижня енергозбереження, що триває в нашій школі з 3 по 8 жовтня, пройшла виховна година на тему: "Енергозбереження - ефективне рішення екологічної проблеми". Головна мета уроку - виховання любові та дбайливого ставлення до природних ресурсів країни. 
Година розпочалася з подорожі звичайною квартирою, в якій основними дійовими особами виступили електричні прилади. Зупиняючись біля кожного електроприладу, класний керівник Олена Ігорівна Казакова наголосила на необхідності дотримання правил поводження з ними. Крім того, діти дістали поради щодо збереження води, газу та інших природних ресурсів у нашій країні.


Особливо учням сподобалась подорож у майбутнє. Шестикласники розділились на групи й кожна могла поміркувати над тим, якою буде наша планета через десять, двадцять років, півстоліття, якими видами енергії ми будемо користуватись і що треба робити для того, аби наступним поколінням вистачило енергоресурсів. Найактивнішими учасниками груп виявились Єгор Волвєнків, Асіф Бахишев, Раміл Байрамов та ін.


Діти творчо підійшли до вирішення цих питань: вони малювали, дискутували, переконували та відстоювали власні точки зору. Перша група (лідер групи - Данило Абашидзе), наприклад, намалювала 500-поверховий небосхил, в якому могло б проживати кілька десятків тисяч мешканців та було б усе необхідне для життя, щоб унеможливило екологічні лиха, від яких страждає світ сьогодні. 


Друга група (лідер -  Аліна Попова) школярів намалювала квартиру, в якій можна задіяти природні можливості для терморегуляції та освітлення. 


Учні третьої групи (лідер - Анна Довгостинова) уявили наше майбутнє, акцентуючи на збереженні та правильному використанні електроенергетики. У малюнку вони зобразили альтернативні види енергій: сонце, воду, вітер. 


Наприкінці уроку діти висловили свої думки з приводу побаченого та почутого, але кожен упевнений в єдиному - екологічних проблем було б менше, якби ми відповідальніше ставились до енергії та берегли її ресурси.